Dla czego piszę wiersze?
Jak dla czego? -
Bo głupia jestem:)

Wiersze i opowiadania — portal literacki
Czytaj i publikuj wiersze, opowiadania, artykuły i felietony

Czytaj i publikuj wiersze, opowiadania, artykuły i felietony
Nie lubię pisać wierszy (czy mogę używać tego dużego słowa?) Wypływają razem z łzami Jakieś bezsensowne słowa Układają się w równie głupie myśli I bolą Nie cierpię tego zeszytu...
każdy ma jakiś brak interpunkcji jest konieczny do interpretacji ciebie jest ogrom pięknych myśli mam bo czuję że nie piszę dla siebie opiszę szybko chodź do mnie błagam
No powiedz mi losie proszę . Czemu by nie spróbować ? Tego co lubię najbardziej,przelać uczucia na papier w słowach. Nie będąc ideałem Polonistką bezbłedną Podejmuje wyzwanie...